Menu
Udekampe
November 2020
28.
lørdag
10.00
Herning Fremad (2)
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 73
Kjellerup Kunstgræsbane
Hammerum IF
Kjellerup Kunstgræsbane
28.
lørdag
10.00
Vildbjerg SF (L2)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 14
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
Hammerum IF (L2)
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
28.
lørdag
11.40
Vildbjerg SF
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 13
Buskelund Kunstgræsbane
Hammerum IF
Buskelund Kunstgræsbane
28.
lørdag
11.40
SHN/Ulfborg
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 95
Hammerum Kunstgræsbane 1
Hammerum IF
Hammerum Kunstgræsbane 1
28.
lørdag
12.20
KLG
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 13
Buskelund Kunstgræsbane
Hammerum IF
Buskelund Kunstgræsbane
28.
lørdag
13.00
Skive IK (L3)
Omkl. 5
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 12
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Bane 7 (Kunst)
Hammerum IF (L3)
Omkl. 6
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Bane 7 (Kunst)
December 2020
5.
lørdag
10.14
Mejdal-Halgård Fodbold
Herrer
U10
U10 Drenge A (11) FUTSAL • Pulje 16
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
10.36
KLG (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (11) FUTSAL • Pulje 16
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
13.15
Ravnsbjerg IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 9
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
13.45
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 9
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
16.05
Vildbjerg SF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (08) FUTSAL • Pulje 11
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
16.35
Ravnsbjerg IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (08) FUTSAL • Pulje 11
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum-Gjellerup Hallen
6.
søndag
10.22
Sunds IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) FUTSAL • Pulje 17
Finderuphøj Hallen
Hammerum IF (2)
Finderuphøj Hallen
6.
søndag
11.50
Viborg FF
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) FUTSAL • Pulje 17
Finderuphøj Hallen
Hammerum IF (2)
Finderuphøj Hallen
12.
lørdag
09.00
KLG (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (15) INDE • Pulje 275
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
12.
lørdag
09.18
Ikast FC (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (15) INDE • Pulje 275
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
12.
lørdag
09.30
Ikast FC
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) INDE • Pulje 234
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
09.36
KLG (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (15) INDE • Pulje 275
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
12.
lørdag
09.40
Arnborg IF
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) INDE • Pulje 234
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
09.54
KLG (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (15) INDE • Pulje 275
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
12.
lørdag
10.00
Skjern GF (U9 Piger)
Kvinder
U10
U10 Piger C (11) INDE • Pulje 183
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Hammerum IF
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
12.
lørdag
10.00
Kibæk IF
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) INDE • Pulje 234
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
10.30
Snejbjerg SG&I
Kvinder
U10
U10 Piger C (11) INDE • Pulje 183
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Hammerum IF
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
12.
lørdag
11.06
Ikast FC (4)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE • Pulje 255
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
11.24
Snejbjerg SG&I (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (14) INDE • Pulje 255
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
11.30
SUB 88
Kvinder
U12
U12 Piger B/C (09) INDE • Pulje 134
Møldrup Hallen
Hammerum IF (1)
Møldrup Hallen
12.
lørdag
11.30
Herning Fremad
Herrer
U8
U8 Drenge A1 (13) INDE • Pulje 220
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
12.20
BMK (2)
Kvinder
U12
U12 Piger B/C (09) INDE • Pulje 134
Møldrup Hallen
Hammerum IF (1)
Møldrup Hallen
12.
lørdag
12.30
Ikast FC
Herrer
U8
U8 Drenge A1 (13) INDE • Pulje 220
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
13.08
Mejrup GU (1)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (07) INDE • Pulje 93
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
13.40
Mønsted/Stoholm
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) INDE • Pulje 145
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
14.08
Sdr. Felding GIF (2)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (07) INDE • Pulje 93
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
14.15
Måbjerg IF (L3)
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 12
Holstebro Kunstgræsbane
Hammerum IF (L3)
Holstebro Kunstgræsbane
12.
lørdag
14.32
Tjørring IF (2)
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (05) INDE • Pulje 53
ROFI Centret
Hammerum IF
ROFI Centret
12.
lørdag
14.40
Kibæk IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) INDE • Pulje 170
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
12.
lørdag
14.40
Ikast FC (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B (10) INDE • Pulje 145
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
15.02
Sunds IF (2)
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 81
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
15.30
Ikast FC
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) INDE • Pulje 170
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
12.
lørdag
15.32
Sdr. Felding GIF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (05) INDE • Pulje 53
ROFI Centret
Hammerum IF
ROFI Centret
12.
lørdag
15.42
Vildbjerg SF (1)
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) INDE • Pulje 86
Videbæk Fritidscenter
Hammerum IF
Videbæk Fritidscenter
12.
lørdag
15.50
Spjald IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 81
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
16.06
SUB 88
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE • Pulje 58
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
16.18
Kibæk IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (05) INDE • Pulje 51
Lemvig Idrætscenter
Hammerum IF
Lemvig Idrætscenter
12.
lørdag
16.18
BMK
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE • Pulje 58
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
16.38
Snejbjerg SG&I
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 81
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF
Snejbjerg Hallen
12.
lørdag
16.42
Tjørring IF (2)
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE • Pulje 58
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF
Hammerum-Gjellerup Hallen
12.
lørdag
16.42
Kibæk IF (1)
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) INDE • Pulje 86
Videbæk Fritidscenter
Hammerum IF
Videbæk Fritidscenter
12.
lørdag
17.18
Vildbjerg SF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (05) INDE • Pulje 51
Lemvig Idrætscenter
Hammerum IF
Lemvig Idrætscenter
13.
søndag
10.00
Ørnhøj/Abildå B1986
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 (07) INDE • Pulje 91
Ørnhøj Hallen
Hammerum IF
Ørnhøj Hallen
13.
søndag
10.10
KLG
Herrer
U8
U8 Drenge A2 (13) INDE • Pulje 223
Vesterhavs-Hallen
Hammerum IF
Vesterhavs-Hallen
13.
søndag
10.36
KLG (1)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 (07) INDE • Pulje 91
Ørnhøj Hallen
Hammerum IF
Ørnhøj Hallen
13.
søndag
10.50
Vildbjerg SF
Herrer
U8
U8 Drenge A2 (13) INDE • Pulje 223
Vesterhavs-Hallen
Hammerum IF
Vesterhavs-Hallen
13.
søndag
11.30
Ringkøbing IF
Herrer
U8
U8 Drenge A2 (13) INDE • Pulje 223
Vesterhavs-Hallen
Hammerum IF
Vesterhavs-Hallen
13.
søndag
12.20
Spjald IF
Kvinder
U12
U12 Piger B/C (09) INDE • Pulje 133
Sdr. Felding Hallen
Hammerum IF (2)
Sdr. Felding Hallen
13.
søndag
12.20
Arnborg IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) INDE • Pulje 148
Nordvest Hallen (inde)
Hammerum IF
Nordvest Hallen (inde)
13.
søndag
12.34
Viborg Q
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (06) INDE • Pulje 72
Skals Idrætscenter
Hammerum IF
Skals Idrætscenter
13.
søndag
13.00
RIF-RSU
Kvinder
U12
U12 Piger B/C (09) INDE • Pulje 133
Sdr. Felding Hallen
Hammerum IF (2)
Sdr. Felding Hallen
13.
søndag
13.34
Spjald IF
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (06) INDE • Pulje 72
Skals Idrætscenter
Hammerum IF
Skals Idrætscenter
13.
søndag
13.40
Sdr. Felding GIF
Kvinder
U12
U12 Piger B/C (09) INDE • Pulje 133
Sdr. Felding Hallen
Hammerum IF (2)
Sdr. Felding Hallen
13.
søndag
14.10
Herning Fremad
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) INDE • Pulje 148
Nordvest Hallen (inde)
Hammerum IF
Nordvest Hallen (inde)
13.
søndag
14.22
SUB 88
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (06) INDE • Pulje 72
Skals Idrætscenter
Hammerum IF
Skals Idrætscenter
17.
torsdag
18.00
KLG (L3)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3/4 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 10
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (L3)
Alpi Hallerne (Lind)
19.
lørdag
11.00
NUGF Viborg
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 6
Metropol Park
Hammerum IF
Metropol Park
Januar 2021
16.
lørdag
11.00
SUB 88 (L4)
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3/4 - 3 x 30 min. - Vinter 11:11 • Pulje 1
Skals Stadion
Hammerum IF (L4)
Skals Stadion
16.
lørdag
13.00
Viborg Q (L2)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 14
Metropol Park
Hammerum IF (L2)
Metropol Park
17.
søndag
10.00
Herning Fremad
Herrer
U9
U9 Drenge A / Træningskamp • Træningskamp
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
Hammerum IF
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
30.
lørdag
10.00
Vildbjerg SF (L4)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3/4 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 10
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
Hammerum IF (L3)
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
30.
lørdag
11.00
KLG (L4)
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 3
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (L4)
Alpi Hallerne (Lind)
30.
lørdag
12.30
Aulum IF (L3)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 14
Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs
Hammerum IF (L2)
Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs
31.
søndag
14.00
Vildbjerg/Ikast (L3)
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 12
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
Hammerum IF (L3)
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter