Menu
Klubnyt 29. oktober kl. 18:40
Rejsebeskrivelse U14 drenge

Besøg webshoppene hos vores samarbejdspartner

Sponsor

Sponsor

Live-score
Kommende kampe
November 2017
24.
fredag
18.00
NUGF-Viborg (2*20 m)
Herrer
U12
U12 Drenge B / Træningskamp • Privat
Ikast Stadion (Kunstgræsbane)
Hammerum IF
Ikast Stadion (Kunstgræsbane)
25.
lørdag
09.20
Tjørring IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Hammerum Hallen
Hammerum IF
Hammerum Hallen
25.
lørdag
10.00
Hammerum IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Alhede Hallerne (inde)
Eastside Viborg (2)
Alhede Hallerne (inde)
25.
lørdag
10.40
Ravnsbjerg IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Alhede Hallerne (inde)
Hammerum IF
Alhede Hallerne (inde)
25.
lørdag
11.00
Ikast KFUM
Kvinder
U16
U15/U16 Piger - 11:11 Vinter 3 x 25 min. • Pulje 1
Ikast KFUM Fodbold
Hammerum IF
Ikast KFUM Fodbold
25.
lørdag
11.00
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Hammerum Hallen
MorsØ FC
Hammerum Hallen
25.
lørdag
11.40
Hammerum IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Alhede Hallerne (inde)
Team AIF/KKIK (2)
Alhede Hallerne (inde)
25.
lørdag
12.00
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Hammerum Hallen
Herning Fremad (3)
Hammerum Hallen
25.
lørdag
12.40
Sunds IF (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Alhede Hallerne (inde)
Hammerum IF
Alhede Hallerne (inde)
25.
lørdag
13.00
KLG (2)
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Hammerum Hallen
Hammerum IF
Hammerum Hallen
25.
lørdag
14.20
Ikast FS
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Hammerum Hallen
Hammerum IF
Hammerum Hallen
25.
lørdag
15.40
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Hammerum Hallen
Eastside Viborg
Hammerum Hallen
25.
lørdag
16.40
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Hammerum Hallen
KLG
Hammerum Hallen
25.
lørdag
17.40
Herning Fremad (2)
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Hammerum Hallen
Hammerum IF
Hammerum Hallen
26.
søndag
09.40
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hald Ege Hallen
Viborg FF
Hald Ege Hallen
26.
søndag
10.00
Hammerum IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterserien (2005) 11M • Pulje 153
Hammerum Stadion
Viborg FF
Hammerum Stadion
26.
søndag
10.20
Ravnsbjerg IF (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hald Ege Hallen
Hammerum IF (2)
Hald Ege Hallen
26.
søndag
11.20
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hald Ege Hallen
Sunds IF (1)
Hald Ege Hallen
26.
søndag
12.40
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hald Ege Hallen
Snejbjerg SG&I (1)
Hald Ege Hallen
December 2017
2.
lørdag
09.12
Sunds IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
09.36
Hammerum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Hammerum Hallen
Vildbjerg SF (3)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
10.00
Vinderup IK
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
10.36
Hammerum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Hammerum Hallen
Herning KFUM
Hammerum Hallen
2.
lørdag
11.10
Hammerum IF (1)
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Hammerum Hallen
Videbæk IF
Hammerum Hallen
2.
lørdag
11.40
Tjørring IF (2)
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
12.10
Hammerum IF (1)
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Hammerum Hallen
Snejbjerg SG&I
Hammerum Hallen
2.
lørdag
12.30
FC Fri
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
12.40
NUGF Viborg (U12DrA) (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 103
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
13.04
Hammerum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 103
Hammerum Hallen
Mønsted IF
Hammerum Hallen
2.
lørdag
13.40
Hammerum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 103
Hammerum Hallen
Ørslevkloster IF
Hammerum Hallen
2.
lørdag
14.52
Hammerum IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Hammerum Hallen
Vildbjerg SF (2)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
15.28
Videbæk IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
16.04
Hammerum IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Hammerum Hallen
Tjele Vest Sport (2)
Hammerum Hallen
2.
lørdag
16.28
SHN/Ulfborg (3)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
3.
søndag
11.00
Ikast FS
Herrer
U15
U15 Drenge - 11:11 Vinter 3 x 25 min. • Pulje 1
Ikast FS baneanlæg
Hammerum IF
Ikast FS baneanlæg
3.
søndag
12.24
Kjellerup IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (1)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
3.
søndag
12.48
Hammerum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Kølkær/Fasterholt IF
Kølkær Idrætscenter (Inde)
3.
søndag
13.12
Hammerum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Sunds IF
Kølkær Idrætscenter (Inde)
3.
søndag
13.36
Sdr. Felding GIF
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (1)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
9.
lørdag
09.00
Vildbjerg SF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.00
KLG (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.00
Ikast FS (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Hammerum IF (4)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.00
Herning KFUM (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Hammerum IF (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.10
Arnborg IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.16
Hammerum IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Sunds IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.16
Hammerum IF (4)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Ikast FS (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.20
Hammerum IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Spjald Fritidscenter (inde)
Mejrup GU (1)
Spjald Fritidscenter (inde)
9.
lørdag
09.24
Sunds IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.24
Ikast FS (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Hammerum IF (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.40
Sunds IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.40
Sunds IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.40
Ikast FS (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Hammerum IF (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.40
Ikast FS (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Hammerum IF (4)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.48
Hammerum IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
Herning Fremad (3)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.48
Hammerum IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Sdr. Felding GIF
Hammerum Hallen
9.
lørdag
09.50
Hammerum IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Spjald Fritidscenter (inde)
Vildbjerg SF (1)
Spjald Fritidscenter (inde)
9.
lørdag
09.50
Herning KFUM (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.56
Hammerum IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (3)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
09.56
Hammerum IF (4)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Hammerum Hallen
Herning KFUM (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.04
Hammerum IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
10.10
Ikast FS (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Spjald Fritidscenter (inde)
Hammerum IF
Spjald Fritidscenter (inde)
9.
lørdag
10.10
Hammerum IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Alpi Hallerne (Lind)
Brande IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
10.12
Hammerum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
KLG (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.20
Hammerum IF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Ådum Hallen
KLG (2)
Ådum Hallen
9.
lørdag
10.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
Herning KFUM (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.20
Kølkær/Fasterholt IF
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (3)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
10.28
Sunds IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.30
Herning Fremad (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
10.36
Herning KFUM (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.36
Hammerum IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
10.40
Sunds IF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Ådum Hallen
Hammerum IF (2)
Ådum Hallen
9.
lørdag
10.44
Hammerum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
KLG (4)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.52
Ikast KFUM (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
10.52
Ikast FS (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (3)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
11.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Ådum Hallen
Sdr. Felding GIF
Ådum Hallen
9.
lørdag
11.00
FC Fri (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Spjald Fritidscenter (inde)
Hammerum IF
Spjald Fritidscenter (inde)
9.
lørdag
11.00
Hammerum IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
11.00
Herning KFUM (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
11.08
Hammerum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Hammerum Hallen
KLG (4)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
11.30
Hammerum IF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Ådum Hallen
Aadum IU
Ådum Hallen
9.
lørdag
11.30
Vildbjerg SF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Ørnhøj Hallen
Hammerum IF
Ørnhøj Hallen
9.
lørdag
11.40
Mejrup GU (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
11.40
KLG (3)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
12.00
Hammerum IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Ørnhøj Hallen
Ikast KFUM
Ørnhøj Hallen
9.
lørdag
12.10
NUGF Viborg (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
12.20
Hammerum IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Hammerum Hallen
Ikast FS (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
12.30
Hammerum IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Alpi Hallerne (Lind)
Ikast FS (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
12.40
Tjørring IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Ørnhøj Hallen
Hammerum IF
Ørnhøj Hallen
9.
lørdag
12.45
ØBG Silkeborg
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterserien (2005) 11M • Pulje 153
Buskelund Kunstgræsbane
Hammerum IF
Buskelund Kunstgræsbane
9.
lørdag
12.50
Hammerum IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Vildbjerg SF (1)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
9.
lørdag
13.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Hammerum Hallen
Herning Fremad (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
13.10
Hammerum IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Ørnhøj Hallen
Ørnhøj/Abildå B1986
Ørnhøj Hallen
9.
lørdag
13.20
Højslev Station IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF (1)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
9.
lørdag
13.50
Viborg Sdrm. IK (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF (1)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
9.
lørdag
13.50
Hammerum IF (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
14.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
IK Rosendal
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
9.
lørdag
14.20
Hammerum IF (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Snejbjerg SG&I (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
14.30
Brande IF
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
14.30
Hammerum IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Herning Fremad (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
14.40
Sunds IF
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
14.50
Hammerum IF (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Snejbjerg SG&I (1)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
15.00
Videbæk IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
15.00
Tjørring IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Nordvest Hallen (inde)
Hammerum IF (2)
Nordvest Hallen (inde)
9.
lørdag
15.00
KLG (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
15.20
Hammerum IF (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Sunds IF
Hammerum Hallen
9.
lørdag
15.30
Hammerum IF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Alpi Hallerne (Lind)
Ørnhøj/Abildå B1986
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
15.30
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Nordvest Hallen (inde)
Gullestrup IF (2)
Nordvest Hallen (inde)
9.
lørdag
15.30
Ikast KFUM
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
15.30
Arnborg IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
15.50
Ikast FS (6)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Hammerum Hallen
Hammerum IF (3)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
16.00
Hammerum IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Ikast KFUM (2)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
16.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Alpi Hallerne (Lind)
Aulum IF
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
16.30
Herning KFUM (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Nordvest Hallen (inde)
Hammerum IF (2)
Nordvest Hallen (inde)
9.
lørdag
16.30
Hammerum IF (3)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Hammerum Hallen
Snejbjerg SG&I (2)
Hammerum Hallen
9.
lørdag
17.00
Kibæk IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
9.
lørdag
17.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Nordvest Hallen (inde)
Ikast FS (4)
Nordvest Hallen (inde)
9.
lørdag
17.10
Hammerum IF (3)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Hammerum Hallen
Herning Fremad (2)
Hammerum Hallen
10.
søndag
10.20
Herning Fremad (1)
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
10.
søndag
10.20
KLG (1)
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Nordvest Hallen (inde)
Hammerum IF
Nordvest Hallen (inde)
10.
søndag
10.20
Hammerum IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hammerum Hallen
Sunds IF (2)
Hammerum Hallen
10.
søndag
11.20
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Alpi Hallerne (Lind)
MorsØ FC
Alpi Hallerne (Lind)
10.
søndag
11.20
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Nordvest Hallen (inde)
SUB 88
Nordvest Hallen (inde)
10.
søndag
11.20
Team AIF/KKIK (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hammerum Hallen
Hammerum IF
Hammerum Hallen
10.
søndag
12.20
Hammerum IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hammerum Hallen
Ravnsbjerg IF
Hammerum Hallen
10.
søndag
13.00
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Alpi Hallerne (Lind)
Ikast FS
Alpi Hallerne (Lind)
10.
søndag
13.00
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Nordvest Hallen (inde)
Tjørring IF
Nordvest Hallen (inde)
10.
søndag
13.00
Eastside Viborg (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hammerum Hallen
Hammerum IF
Hammerum Hallen
10.
søndag
14.20
Eastside Viborg
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
10.
søndag
14.20
MorsØ FC
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Nordvest Hallen (inde)
Hammerum IF
Nordvest Hallen (inde)
16.
lørdag
09.00
Herning Fremad (B) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (C) (2)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
09.40
Hammerum IF (C) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Multicenter Sunds (inde)
Ravnsbjerg IF (B)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
10.00
Ravnsbjerg IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
10.40
Hammerum IF (C) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Multicenter Sunds (inde)
Sunds IF (C) (2)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
11.20
Viborg FF
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
12.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Multicenter Sunds (inde)
Ravnsbjerg IF (1)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
12.40
Sunds IF (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
16.
lørdag
15.20
Rindum SU (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
ROFI Centret
Hammerum IF (A) (1)
ROFI Centret
16.
lørdag
16.40
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
ROFI Centret
Vildbjerg SF (A) (1)
ROFI Centret
16.
lørdag
17.20
Tjørring IF (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
ROFI Centret
Hammerum IF (A) (1)
ROFI Centret
17.
søndag
10.20
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Herning Fremad (A) (1)
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
17.
søndag
11.20
Sunds IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Hammerum IF (A) (1)
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
17.
søndag
12.20
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Videbæk IF (B)
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
17.
søndag
13.00
Skjern GF (B)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Hammerum IF (A) (1)
Ringkøbing-Skjern Kulturcenter
Januar 2018
6.
lørdag
10.20
Hammerum IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Spjald IF (2)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
6.
lørdag
11.00
Hammerum IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
FC FRI (2)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
6.
lørdag
11.30
Mejrup GU (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
6.
lørdag
11.50
Hammerum IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Videbæk Fritidscenter
SHN/Ulfborg (3)
Videbæk Fritidscenter
6.
lørdag
12.00
Vildbjerg SF (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) INDE • Pulje 174
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
6.
lørdag
12.14
Tjele Vest Sport (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Videbæk Fritidscenter
Hammerum IF (2)
Videbæk Fritidscenter
6.
lørdag
12.50
Hammerum IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Videbæk Fritidscenter
Videbæk IF
Videbæk Fritidscenter
6.
lørdag
13.26
Vildbjerg SF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 66
Videbæk Fritidscenter
Hammerum IF (2)
Videbæk Fritidscenter
13.
lørdag
09.20
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
Hammerum Hallen
Tjørring IF (1)
Hammerum Hallen
13.
lørdag
10.00
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Videbæk Fritidscenter
Skjern GF (B)
Videbæk Fritidscenter
13.
lørdag
10.00
Vildbjerg SF (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
Hammerum Hallen
Hammerum IF (A) (1)
Hammerum Hallen
13.
lørdag
10.40
Videbæk IF (B)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Videbæk Fritidscenter
Hammerum IF (A) (1)
Videbæk Fritidscenter
13.
lørdag
11.20
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
Hammerum Hallen
Rindum SU (A) (1)
Hammerum Hallen
13.
lørdag
11.40
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Videbæk Fritidscenter
Sunds IF (A) (1)
Videbæk Fritidscenter
13.
lørdag
12.00
Sunds IF (C) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Hald Ege Hallen
Hammerum IF (C) (2)
Hald Ege Hallen
13.
lørdag
12.40
Herning Fremad (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Videbæk Fritidscenter
Hammerum IF (A) (1)
Videbæk Fritidscenter
13.
lørdag
13.00
Ravnsbjerg IF (B)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Hald Ege Hallen
Hammerum IF (C) (2)
Hald Ege Hallen
13.
lørdag
13.00
Snejbjerg SG&I (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
13.
lørdag
13.40
Hammerum IF (C) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Hald Ege Hallen
Herning Fremad (B) (2)
Hald Ege Hallen
13.
lørdag
14.00
Hammerum IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hald Ege Hallen
Eastside Viborg (2)
Hald Ege Hallen
13.
lørdag
14.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hammerum Hallen
Ravnsbjerg IF (2)
Hammerum Hallen
13.
lørdag
14.40
Ravnsbjerg IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hald Ege Hallen
Hammerum IF
Hald Ege Hallen
13.
lørdag
15.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hammerum Hallen
Viborg FF
Hammerum Hallen
13.
lørdag
15.40
Hammerum IF
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hald Ege Hallen
Team AIF/KKIK (2)
Hald Ege Hallen
13.
lørdag
15.40
Ravnsbjerg IF (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
13.
lørdag
16.40
Sunds IF (2)
Herrer
U14
Futsal - U14 Drenge B • Pulje 6
Hald Ege Hallen
Hammerum IF
Hald Ege Hallen
14.
søndag
10.40
KLG
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Nykøbing Hallen
Hammerum IF
Nykøbing Hallen
14.
søndag
10.40
Herning Fremad (3)
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
14.
søndag
11.40
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Nykøbing Hallen
Herning Fremad (2)
Nykøbing Hallen
14.
søndag
11.40
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (2)
Alpi Hallerne (Lind)
14.
søndag
12.40
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Nykøbing Hallen
Herning Fremad (1)
Nykøbing Hallen
14.
søndag
12.40
Hammerum IF
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (1)
Alpi Hallerne (Lind)
14.
søndag
13.40
MorsØ FC
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge A • Pulje 3
Nykøbing Hallen
Hammerum IF
Nykøbing Hallen
14.
søndag
13.40
SUB 88
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B • Pulje 4
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
20.
lørdag
10.00
Ikast FS (7)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Jet Hallen
Hammerum IF (3)
Jet Hallen
20.
lørdag
10.00
Ikast FS (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
10.20
Hammerum IF (3)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Jet Hallen
Team AIF/KKIK (2)
Jet Hallen
20.
lørdag
10.20
Brande IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
10.24
Hammerum IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Herning Fremad (2)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
10.40
Hammerum IF (3)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Jet Hallen
Ikast FS (6)
Jet Hallen
20.
lørdag
10.40
Hammerum IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Ikast FS (1)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
10.50
Hammerum IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Hammerum Hallen
Arnborg IF
Hammerum Hallen
20.
lørdag
10.56
Herning Fremad (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 313
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
11.20
Snejbjerg SG&I (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Skals Hallen
Hammerum IF (1)
Skals Hallen
20.
lørdag
11.20
Hammerum IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Hammerum Hallen
Herning KFUM (2)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
11.20
Hammerum IF (4)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Kølkær/Fasterholt IF
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
11.28
Ikast FS (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
11.30
Snejbjerg SG&I (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) INDE • Pulje 211
Jet Hallen
Hammerum IF (3)
Jet Hallen
20.
lørdag
11.36
Kølkær/Fasterholt IF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
11.40
Brande IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) INDE • Pulje 235
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
11.44
Sdr. Felding GIF
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (4)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
11.50
Hammerum IF (1)
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Snejbjerg Hallen
FC Fri
Snejbjerg Hallen
20.
lørdag
11.50
IK Rosendal
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
11.52
Hammerum IF (4)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Ikast FS (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
11.52
Hammerum IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Herning KFUM (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
12.00
Hammerum IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Skals Hallen
Viborg Sdrm. IK (1)
Skals Hallen
20.
lørdag
12.08
Ikast FS (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (4)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
12.10
Snejbjerg SG&I
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF (1)
Snejbjerg Hallen
20.
lørdag
12.16
Hammerum IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 296
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Ikast FS (2)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
12.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Hammerum Hallen
Viborg Sdrm. IK (1)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
12.40
Hammerum IF (1)
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Snejbjerg Hallen
Tjørring IF (2)
Snejbjerg Hallen
20.
lørdag
12.40
KLG (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Skals Hallen
Hammerum IF (1)
Skals Hallen
20.
lørdag
12.40
Ikast KFUM (3)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (2)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
12.50
Hammerum IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Hammerum Hallen
Højslev Station IF (1)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
13.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Kølkær/Fasterholt IF
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
13.10
Videbæk IF
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 162
Snejbjerg Hallen
Hammerum IF (1)
Snejbjerg Hallen
20.
lørdag
13.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) INDE • Pulje 201
Skals Hallen
Mejrup GU (1)
Skals Hallen
20.
lørdag
13.20
Vildbjerg SF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) INDE • Pulje 232
Hammerum Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
13.20
Hammerum IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Kølkær Idrætscenter (Inde)
KLG (3)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
13.40
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Hammerum Hallen
Ikast FS (3)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
13.50
Hammerum IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Skive IK (Å)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
20.
lørdag
14.10
KLG (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
14.10
Ikast FS (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) INDE • Pulje 272
Kølkær Idrætscenter (Inde)
Hammerum IF (2)
Kølkær Idrætscenter (Inde)
20.
lørdag
14.20
Højslev Station IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
20.
lørdag
14.32
Hammerum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Sdr. Felding Hallen
Sdr. Felding GIF
Sdr. Felding Hallen
20.
lørdag
14.40
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Hammerum Hallen
Tjørring IF (2)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
14.56
Sunds IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Sdr. Felding Hallen
Hammerum IF (1)
Sdr. Felding Hallen
20.
lørdag
15.00
Hammerum IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Vildbjerg SF
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
20.
lørdag
15.10
Gullestrup IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 205
Hammerum Hallen
Hammerum IF (2)
Hammerum Hallen
20.
lørdag
15.20
Kølkær/Fasterholt IF
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Sdr. Felding Hallen
Hammerum IF (1)
Sdr. Felding Hallen
20.
lørdag
15.30
Ikast KFUM
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) INDE • Pulje 164
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
20.
lørdag
15.44
Hammerum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 67
Sdr. Felding Hallen
Kjellerup IF
Sdr. Felding Hallen
21.
søndag
09.00
Hammerum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (4)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.00
Herning KFUM (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Vildbjerg SF (2)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.08
Vildbjerg SF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (1)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.10
Ikast KFUM
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Hammerum IF (1)
Brande Hallerne
21.
søndag
09.16
Sunds IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.16
Vildbjerg SF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (1)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.20
Hammerum IF (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Snejbjerg SG&I (2)
Brande Hallerne
21.
søndag
09.24
Hammerum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
Ikast KFUM (2)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.24
Herning Fremad (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.32
Ikast KFUM (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.32
Hammerum IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Vildbjerg SF (1)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.32
Hammerum IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
KLG (3)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.40
Hammerum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
Herning KFUM (1)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.48
Sunds IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
09.50
Snejbjerg SG&I (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Hammerum IF (1)
Brande Hallerne
21.
søndag
09.56
Hammerum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (3)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.56
Ikast KFUM (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 295
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (2)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
09.56
Hammerum IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (12) INDE • Pulje 314
Multicenter Sunds (inde)
Sunds IF (1)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
10.00
Hammerum IF (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Brande IF
Brande Hallerne
21.
søndag
10.20
Sunds IF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Ørnhøj Hallen
Hammerum IF (1)
Ørnhøj Hallen
21.
søndag
10.20
Ikast KFUM (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
10.30
Hammerum IF (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Hammerum IF (2)
Brande Hallerne
21.
søndag
10.50
Hammerum IF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Ørnhøj Hallen
KLG (1)
Ørnhøj Hallen
21.
søndag
10.50
Hammerum IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Arnborg IF
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
11.00
Snejbjerg SG&I (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Hammerum IF (2)
Brande Hallerne
21.
søndag
11.10
Hammerum IF (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 252
Brande Hallerne
Brande IF
Brande Hallerne
21.
søndag
11.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Ørnhøj Hallen
Videbæk IF
Ørnhøj Hallen
21.
søndag
11.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (2)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
11.30
Brande IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Brande Hallerne
Hammerum IF (2)
Brande Hallerne
21.
søndag
11.50
Ørnhøj/Abildå B1986
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) INDE • Pulje 132
Ørnhøj Hallen
Hammerum IF (1)
Ørnhøj Hallen
21.
søndag
11.50
Herning Fremad (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) INDE • Pulje 266
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF (1)
Alpi Hallerne (Lind)
21.
søndag
12.20
KLG (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Brande Hallerne
Hammerum IF (2)
Brande Hallerne
21.
søndag
12.28
Ørslevkloster IF
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 103
Ørslevkloster Hallen
Hammerum IF (1)
Ørslevkloster Hallen
21.
søndag
12.50
Hammerum IF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 138
Brande Hallerne
Sunds IF (2)
Brande Hallerne
21.
søndag
13.04
Mønsted IF
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 103
Ørslevkloster Hallen
Hammerum IF (1)
Ørslevkloster Hallen
21.
søndag
13.28
Hammerum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 103
Ørslevkloster Hallen
NUGF Viborg (U12DrA) (1)
Ørslevkloster Hallen
21.
søndag
15.12
Herning KFUM
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
15.48
Hammerum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Multicenter Sunds (inde)
Vinderup IK
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
16.12
Vildbjerg SF (3)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (2)
Multicenter Sunds (inde)
21.
søndag
16.36
Hammerum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 108
Multicenter Sunds (inde)
Sunds IF
Multicenter Sunds (inde)
27.
lørdag
11.00
Lind/Kollund (KLG)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterserien (2005) 11M • Pulje 153
Alpi Hallerne (Lind)
Hammerum IF
Alpi Hallerne (Lind)
Februar 2018
3.
lørdag
12.40
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Finderuphøj Hallen
Sunds IF (1)
Finderuphøj Hallen
3.
lørdag
14.00
Hammerum IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Finderuphøj Hallen
Snejbjerg SG&I (1)
Finderuphøj Hallen
3.
lørdag
15.00
Ravnsbjerg IF (2)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 16
Finderuphøj Hallen
Hammerum IF (2)
Finderuphøj Hallen
4.
søndag
10.20
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Multicenter Sunds (inde)
Herning Fremad (A) (1)
Multicenter Sunds (inde)
4.
søndag
10.40
Rindum SU (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF (A) (1)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
4.
søndag
11.20
Sunds IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (A) (1)
Multicenter Sunds (inde)
4.
søndag
12.00
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Vildbjerg SF (A) (1)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
4.
søndag
12.20
Hammerum IF (A) (1)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Multicenter Sunds (inde)
Videbæk IF (B)
Multicenter Sunds (inde)
4.
søndag
12.40
Tjørring IF (1)
Herrer
U10
Futsal - U10 Drenge A/B • Pulje 15
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
Hammerum IF (A) (1)
Vildbjerg Stadionhal - HAL 1
4.
søndag
13.00
Skjern GF (B)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 11
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (A) (1)
Multicenter Sunds (inde)
4.
søndag
13.20
Herning Fremad (B) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Multicenter Sunds (inde)
Hammerum IF (C) (2)
Multicenter Sunds (inde)
4.
søndag
14.00
Hammerum IF (C) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Multicenter Sunds (inde)
Ravnsbjerg IF (B)
Multicenter Sunds (inde)
4.
søndag
15.00
Hammerum IF (C) (2)
Herrer
U11
Futsal - U11 Drenge • Pulje 12
Multicenter Sunds (inde)
Sunds IF (C) (2)
Multicenter Sunds (inde)
11.
søndag
14.30
Hammerum IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterserien (2005) 11M • Pulje 153
Hammerum Stadion
Skjern GF
Hammerum Stadion