Menu
Dagens Kampe
November 2020
28.
lørdag
11.00
Hammerum IF
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 • Pulje 27
Hammerum Kunstgræsbane 2
AGF, Aarhus
Hammerum Kunstgræsbane 2
28.
lørdag
11.00
Hammerum IF
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 95
Hammerum Kunstgræsbane 1
Mejdal-Halgård Fodbold
Hammerum Kunstgræsbane 1
28.
lørdag
12.20
Hammerum IF
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 95
Hammerum Kunstgræsbane 1
Ry Fodbold (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
29.
søndag
11.00
Hammerum IF (L3)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3/4 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 10
Hammerum Kunstgræsbane 1
Vildbjerg SF (L4)
Hammerum Kunstgræsbane 1
29.
søndag
14.00
Hammerum IF (L4)
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3/4 - 3 x 30 min. - Vinter 11:11 • Pulje 1
Hammerum Kunstgræsbane 2
Brande IF (L3)
Hammerum Kunstgræsbane 2
29.
søndag
14.00
Hammerum IF (L4)
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 3
Hammerum Kunstgræsbane 1
KLG (L4)
Hammerum Kunstgræsbane 1
December 2020
5.
lørdag
11.00
Hammerum IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 6
Hammerum Kunstgræsbane 1
Måbjerg IF
Hammerum Kunstgræsbane 1
19.
lørdag
11.00
Hammerum IF (L2)
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2/3 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 14
Hammerum Kunstgræsbane 1
Skjern GF (L2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
19.
lørdag
11.00
Hammerum IF
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 • Pulje 27
Hammerum Kunstgræsbane 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Hammerum Kunstgræsbane 2
20.
søndag
14.00
Hammerum IF (L4)
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3/4 - 3 x 30 min. - Vinter 11:11 • Pulje 1
Hammerum Kunstgræsbane 1
Måbjerg IF (L3)
Hammerum Kunstgræsbane 1
20.
søndag
14.00
Hammerum IF (L4)
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 - 3 x 25 min. - Vinter 11:11 • Pulje 3
Hammerum Kunstgræsbane 2
Ikast FC (L4)
Hammerum Kunstgræsbane 2
Dagens Stævnekampe
Januar 2019
27.
søndag
12.00
Hammerum IF (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 72
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1A (8-mands)
Odder IGF (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1A (8-mands)
27.
søndag
12.00
Ry Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 72
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1B (8-mands)
VRI (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1B (8-mands)
27.
søndag
12.40
Odder IGF (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 72
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1A (8-mands)
Ry Fodbold (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1A (8-mands)
27.
søndag
12.40
VRI (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 72
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1B (8-mands)
Hammerum IF (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1B (8-mands)
27.
søndag
13.20
Ry Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 72
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1A (8-mands)
Hammerum IF (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1A (8-mands)
27.
søndag
13.20
VRI (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 72
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1B (8-mands)
Odder IGF (2)
Hammerum Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1B (8-mands)